Meistarklases

Meistarklase: Jaunās enerģijas tieši Tev

540,00 € Cena bez PVN
Jaunums
Top

JAUNĀS ENERĢIJAS TIEŠI TEV


Tikai apzināts, mērķtiecīgs darbs ar enerģijām –  ir vienīgais veids kā līdz pamatiem mainīt Sevi, savu Dzīvi un savu Likteni kopumā.

Šīs ir pamata zināšanas, kas jāapgūst katram, kas grib strādāt ar visām Projekta piedāvātajām tēmām.

PIRMAIS LĪMENIS. ENERĢIJAS CILVĒKA DZĪVĒ

PIRMĀ DAĻA

Pirmajā daļā tu iegūsi pamata  zināšanas, kas palīdzēs tev sākt dzīvot jaunā līmenī, izmantojot Jaunās Enerģijas un to instrumentus savas  garīgās, fiziskās  un materiālās dzīves uzlabošanai.

  1. Tu apgūsi zināšanas par dažādām enerģijām, kuras veido pasauli, tevi un visus notikumus tavā dzīvē. Tu sāksi domāt par esošo pasauli caur dažādu enerģiju prizmu un tas mainīs tavus ierastos Pasaules uzskatus un ,Tu sāksi mācīsies domāt ko domāt.
  2. Tu uzzināsi, kas ir šīs mistiskās Jaunās Enerģijas par kurām jau sen runā cilvēki visā pasaulē. Uzzināsi, kādas izmaiņas ir notikušas Visumā, uzzināsi, kas ļāva rasties šīm unikālajām Jaunajām  Enerģijām un to, kā tās izmaina visu cilvēku organismu un tā funkcijas.
  3. Tu saņemsi unikālākos materiālus ar kuriem tu varēsi strādāt, apgūstot visus projekta DARMAway Līmeņus, kā arī veicot citas prakses, lai tās būtu īpaši spēcīgas, precīzas, lai iegūtais rezultāts nepazustu laikā un, lai tās visas  tiek veiktas ar Jauno Enerģiju spēku.
  4. Tu  Un uzzināsi arī par spēcīgajiem Jauno Enerģiju instrumentiem – Tahioniem, to īpašībām un pielietojumu dzīves veidošānā. Tahioni ir kā antenas, kas palīdz vadīt Radītāja Enerģiju tieši tur, kur tas ir nepieciešams.

 

OTRĀ DAĻA

Otrajā daļā tu apgūsi pamata prakses un zināšanas , kas nepieciešamas tavai būtībai, tavai enerģētiskajai aizsardzībai un savu spēju aktivizēšanai.

Tu sapratīsi tādu terminu kā Septiņas Esības Dimensijas. Tu uzzināsi kā vienlaicīgi tu atrodies visās Septiņās Esības Dimensijās un kā tās visas veido tevi, tavu fizisko un visus enerģētiskos ķermeņus.

Tas mainīs tavu pasaules uzskatu. Tu sapratīsi no kurienes tu saņem informāciju un zināšanas, ja esi dziednieks vai ekstrasenss vai vienkārši cilvēks, kurš zina daudz, nesaprotot no kurienes viņš to visu zina.

  1. Otrajā daļā tu iemācīsies pašu svarīgāko dienas rituālu, ar kuru būtu jāsāk diena tev un katram domājošam cilvēkam, kurš zina un dara ...saprotot vienu – ka viss tavā dzīvē sākas no tevis paša. Un tikai!  
  2. Tu uzliksi sev Enerģētisko aizsardzību, ko cilvēks liek vienu reizi mūžā. Dimanta aizsardzību. Tu uzzināsi tās būtību, darbības principu. Uzzināsi arī par savām, no dzimšanas dotajām trim aizsardzības joslām.
  3. Tu sapratīsi kā katra cilvēka ķermenis, arī tavs,  vienlaicīgi atrodas visās  Septiņās Esības Dimensijās un kā tās visas veido tevi. Tu uzzināsi par katras Dimensijas likumiem, darbību, nosacījumiem.

Tu beidzot sapratīsi, kas ir šī unikālā, mistiskā, visiem zināmā un nezināmā Septītā  Esības Dimensija, kāda ir tās  Enerģija – kas ir noteicošais spēks katra cilvēka dzīves apzinātā veidošanā.

Ir laiks sākt mācības!

 

Nodarbību grafiks: 2 dienu apmācības 
Tuvākās nodarbības: 26.09.2020.-27.09.2020. (plkst.10:00-18:00)
Norises vieta: Rīga, Zemgaļu iela 8, 2.st., 210.kab. (Teikas rajons)