Grupas nodarbības

Palīdzi sev un zemei-Meditāciju prakses!

20,00 € Cena bez PVN

Šis ir laiks, kad Planētai Zeme ir vajadzīga īpaša palīdzība, lai tā, kopā ar visu cilvēci, izietu savas karmiskās mācības. Tas nav viegli. Šajā procesā var palīdzēt visas pasaules gaišie, radošie un garīgi spēcīgie cilvēki. Arī Tu!

Šis ir laiks, kad Planētai Zeme ir vajadzīga īpaša palīdzība, lai tā, kopā ar visu cilvēci, izietu savas karmiskās mācības. Tas nav viegli. Šajā procesā var palīdzēt visas pasaules gaišie, radošie un garīgi spēcīgie cilvēki. Arī Tu!

Tavas dzīves sākums, pamats un atbalsts esi tu pats.  Tavā dzīvē tieši tu sev esi pats svarīgākais. Nekam citam nav nozīmes, ja tu jūtiies slikti. Tā taču ir. Vai ne?

Ikdienā mums visiem ir miljons domu, uzdevumu, pienākumu, atbildības, problēmu un risināmu jautājumu, kas aizņem visu prātu, domas un laiku.

Šajā visā cilvēks aizmirst par sevi – vienīgo, mīļoto un nozīmīgo – sev. Tas rada sekas. Jo neko dzīvē nevar uzbūvēt, izveidot vai attīstīt, ja sākums, pamats un balsts ir pazaudēts laikā. Neko. Tad arī Mātei Zemei cilvēks nevar palīdzēt…..

Kā ir ar tevi?

Vai tu gribi būt laimīgs, spēcīgs un vesels? Gribi būt priecīgs, mierīgs un drošs? Gribi būt veiksmīgs, mērķtiecīgs, bagāts visā un pārliecināts par sevi?

Gribi? Tad esi dāsns un dod Laiku Sev!

Lai kas notiek pasaulē, sabiedrībā vai tavā ģimenē, lai ko runā masu informācijas līdzekļi, lai kādi lēmumi, risinājumi vai izvēles ir jāpieņem – vienmēr dod laiku sev!

Tikai tad, kad prāts, ķermenis un gars ir sakārtots, spēcīgs, attīstīts un pilns ar mīlestību, tikai tad var mainīt, atrisināt un sakārtot visu.

Tāpēc – dod laiku sev! Dod laiku sev un palīdzi Zemei!

Un tieši tāpēc es piedāvāju īpašas meditāciju prakses, kuras kopā veiksim reizi nedēļā klātienē, Zoom platformā. Tie, kas netiks, varēs iegādāties ierakstu.

Katrā nodarbībā:

  • Strādāsim kopā, bet katrs ar sevi.
  • Strādāsim kopā uz Māti Zemi, lai tai palīdzētu, lai savienotos ar to un Radītāju, lai kopā augtu, dziedinātos, attīstītos un mainītos uz augšu. 

Ar mīlestību. Ar sapratni. Ar garīgo spēku. 

Šajās meditācijās var piedalīties visi – gan ar priekšzināšanām, gan bez tām.

Procesi darbosies visiem. Tie būs īpaši pastiprināti, jo strādāsim, izmantojot Jauno Enerģiju instrumentus.

 

Katrā Darba meditācijā veiksim padziļināto Pamata meditāciju, tad kādu no tēmām, kas būs aktuāla. Noslēgumā kopā strādāsim ar Māti Zemi – dosim tai savu un Visa Esošā Radītāja Dievišķo Beznosacījuma Mīlestības Gaismas Enerģijas Spēku.

 

Kādas būs aktuālās tēmas? Dažādas:

  • Pozitīvo veselības vai panākumu, vai mīlestības, vai spēka pārliecību ieinstalēšana un nostiprināšana sevī, savā enerģētikā, tātad arī savā dzīvē;
  • Sava fiziskā, intelektuālā, emocionālā ķermeņa aktivizācija un nostiprināšana;
  • Spēka, veselības vai veiksmes pārliecību ieinstalēšana un nostiprināšana;
  • Visu savu ķermeņu piepildīšana ar Visa Esošā Radītāja Dievišķo Beznosacījuma Mīlestības Gaismas Enerģijas Spēku.
  • t.t.


Izmantojiet šo unikālo iespēju! Ir laiks!
 

 

 

NODARBĪBAS: katru piektdienu no 10.septembra, plkst.18:30-20:00.

MAKSA: 20 € par nodarbību.

ONLINE - PROGRAMMĀ ZOOM!

Pieteikties nodarbībām var raktstot uz e-pastu baiba@darmaway.lv, (NORĀDOT UZ KURU PASĀKUMU VĒLIES DOTIES!) vai zvanot +371 26 810 764