Atsauksmes

Vēlos pateikt lielu, lielu un bezgala mīļu paldies no visas sirsniņas Intai Zaļkalnai par burvīgajām iespējām, ko sniedz manā dzīvē šīs zināšanas un beznosacījumu mīlestības enerģija. Šī nav nekāda ezotērika, nekādas pasaciņas, tā ir zinātniski pierādīta enerģija, kas reāli darbojas dzīvē un cilvēkiem sniedz iespēju izmainīt savu dzīvi fiziskajā ralitātē. Tajā laikā, kad iepazinos ar Intu, man nebija nekādas pieredzes darbā ar šīm Jaunajām enerģijām. Biju patīkami pārsteigta, kad ierodoties uz pirmo nodarbību-Karmas mācību, satiku tik patīkamu cilvēku. Inta burtiski mirdzēja no gaišuma savā enerģētikā un savu gaišumu un labestību kopā ar zināšanām nodeva tieši mums.
Lasīt vairāk

Intu Zaļkalnu iepazinu 2017.gadā, kad sāku mācīties pie viņas. Inta ir ļoti pozitīva, saulaina, dzīves gudra un ļoti laba pasniedzēja. Šis cilvēks man iemācīja, kā darbojas Visuma likumi, kā arī, ka ir jādomā, ko domā, ko runā un ko dari, jo katrai darbībai ir savs iznākums vai pozitīvs, vai negatīvs ir atkarīgs no paša cilvēka. Pie Intas esmu apguvusi gandrīz visus mācību kursus. Inta iemācīja, kā meditēt un kā strādāt ar sevi, lai uzlabotu savu pašsajūtu un dzīvi. Man patīk, ka Inta mācību tēmas izskaidro ļoti vienkāršā un saprotamā valodā un ar piemēriem, jo tā cilvēks vairāk var saprast un aizdomāties par to ko dara pareizi, vai ko nedara pareizi, un kāpēc cilvēka dzīvē notiek tā kā notiek. Lasīt vairāk

Katram dzīvē pienāk brīdis, kad saproti, kā tā turpināt vairs nevari. Paliek tikai divas izvēles... padoties un nogrimt vai ķepuroties un meklēt izeju... es ilgi meklēju un atradu. Atradu Intu Zaļkalnu - harizmātisku cilvēku ar fantastisku dzīves pieredzi, apbrīnojamām zināšanām un netveramu mīlestību pret apkārtējiem. Katra nodarbība ir kā atklājums, ieiešana jaunā dzīvē, vēlme saprast, izzināt un dzīvot citādāk. Pateicoties Intas nodarbībām sāku saprast, uztvert, sajust citādāk, dzīvē mainīt krāsas. Paldies!
Lasīt vairāk

Esmu Intas Zaļkalnas skolniece "Cilvēka enerģētikas balansēšanas" kursā un vēlos sniegt atsauksmi par mūsu kopējo sadarbību: 1) Skolotājas Intas pasniegšanas veids ir viegli uztverams un saprotams - tiek izskaidrota katra nianse; 2) Mājas darbi tiek uzdoti tieši tik, cik vajag. Protams, vienmēr varam tiekties saplānot savas dienas stundas labāk - atvēlot vairāk laika savam klusumam un mācību darbam; 3) Kopīgo mācību laikā sajūtu Skolotājas Intas individuālo attieksmi pret katru savu skolnieku, katram tiek veltīts pietiekami daudz uzmanības; 4) Pasniegtā mācību viela atbilst manam zināšanu līmenim. Esmu priecīga un gatava doties tālāk kopā ar Skolotāju Intu! Lekcijās un meditācijās iegūto apvienoju ar savas dzīves pieredzi, kas tikai apstiprina patiesību "Ko sēsi, to pļausi";
Lasīt vairāk

Esmu pateicīga un patiesi gandarīta par to, ka savā dzīvē esmu satikusi Intu Zaļkalnu. Paldies Intai par mācībām, kuras esmu apguvusi un turpināšu apgūt. Uz nodarbībām es vienmēr eju ar prieku, jo zinu, ka varēšu gūt pozitīvas emocijas, apgūt man nezināmo un neizskaidrojamo, un vienmēr saņemt atbildes uz man neskaidriem jautājumiem. Manā dzīvē bija periods, kad es sapratu, ka kaut kas ir jāmaina vai jāmainās pašai. Gribēju sevi izprast – savas emocijas, savu rīcību. Vienu brīdi apsvēru domu apmeklēt psihoterapeitu, jo grūti bija ar sevi sadzīvot. Tā interesējoties par šiem, man neskaidrajiem jautājumiem, izlasīju informāciju par Karmas likuma kursiem. Pieteicos un ne mirkli nenožēloju, jo sapratu, ka tas ir tieši tas, ko meklēju un kas man varētu palīdzēt sevi izprast.
Lasīt vairāk

Mācos Intas Zaļkalnas vadītajos kursos jau labu laiku. Te es guvu atbildes uz jautājumiem, ko man īsti nesniedza citās mācībās. Esmu jau apguvusi I.Zaļkalnas kursu „Enerģētikas balansēšana”. Šobrīd apgūstu kursus „Karmas likums – tavu panākumu atslēga” un „Tikai sievietēm”. Mācoties šajos kursos, sāku labāk izprast lielās Visuma likumsakarības. Tā pa īstam apzinājos, ka Cilvēks nav tikai fiziskais ķermenis, bet gana komplicēta būtne – vesels Visums, kas sastāv gan no redzamās daļas (ķermeņa, šūnām), gan no neredzamās daļas, kas ir nesalīdzināmi lielāka par redzamo. Te iemācījos, strādājot ar sevi, mainīt pasauli ap sevi. Un ne metaforiski, bet pavisam reāli, pielietojot jaunās enerģijas, kas manis padarīto enerģētiskajā līmenī ļoti ātri materializē reālajā dzīvē.
Lasīt vairāk

Par Intas vadītajām nodarbībām uzzināju apmēram pirms gada, laikā kad biju šķiršanās procesā no ilgām un nesaderīgām attiecībām. Ieraudzīju Facebook.com reklāmu nodarbībai "TIKAI sievietēm", palasīju saturu un mani piesaistīja ar tēmu nopietnību un dziļumu. Sāku apmeklēt šīs nodarbības un ar Intas palīdzību pie manis nāca daudz brīnišķīgas atklāsmes, kas būtiski mainīja manu skatījumu uz partnerattiecībām, partnera izvēli un mīlestības nozīmību.
Lasīt vairāk

Intas Zaļkalnas vadītās nodarbības uzgāju pavisam nejauši,bet kaut kas uzrunāja uzreiz.Tas bija laiks,kad tikko sākās pandēmija,līdz šim nebijusi situācija.Kad kļuva smagi,klausījos ievadnodarbības-gan par enerģijas balansēšanu,gan karmu,gan kursu sievietēm.Un drūmās domas lēnām atkāpās. Sapratu,ka gribu zināt visu un uzreiz.Jutu,ka šeit atradīšu atbildes uz samilzušajiem jautājumiem,kas jau ilgāku laiku nedod mieru.Jautājumiem,kuriem ar prātu nekādi nevaru atrast nedz izskaidrojumu,nedz arī risinājumu.
Lasīt vairāk

Dzīves laikā mēdz būt daudz jautājumu, kuru atbildes nav vienkārši sameklējamas. Tāpat arī notikumi, epizodes katram savā dzīvē ir tik dažādas, ka draugs, draudzene, psihologs nevar izskaidrot, kāpēc tā notiek. Nav atbildes, kāpēc mēs vairākas reizes uzkāpjam uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem, kāpēc notiek tieši tā kā notiek šobrīd. Un atbildes uz jautājumiem tiek meklētas citur. Viena no vietām kur meklēt atbildes ir pie Intas. Viņas vadītājās lekcijās iegūtā informācija var noderēt katram dažādās dzīves situācijās.
Lasīt vairāk

Intu Zaļkalnu pirmo reizi satiku 2019.gada aprīlī, izvēloties kursu, par kuru tobrīd nebija nekādas saprašanas. Manas mācības pie Intas joprojām turpinās. Daloties ar piemēriem no savas dzīves, pasniedzēja rada uzticību un pārliecību no pašu kursu sākuma. Liels paldies par motivēšanu un patiesu interesi par katru kursantu atsevišķi. Inta nekad neaicina uz citu kursu apgūšanu dēļ peļņas, vienmēr rosina katram interesentam pašam izvērtēt savu situāciju, un labprāt sniegs padomu lēmuma pieņemšanai.
Lasīt vairāk

Šīs mācības gribas salīdzināt ar lukturīti, kuru spīdini, ejot tumsā. It kā varbūt pat pa zināmu vietu, pa taciņu vai ceļu, kuru kādreiz jau esi gājis, tikai vairs neatceries. Un te Inta paspīdina lukturīti, tu pats ieraugi, atpazīsti, sajūties daudz drošāk un tālāk jau vari iet ar stingru pārliecību. Inta apbur kā personība. Viņa spēj pieņemt un uzklausīt ikkatru grupas dalībnieku. Būt klātesoša, pieņemoša, atbalstoša, var gan sabārt, kad nepieciešams, gan paslavēt, kad tas pelnīts.
Lasīt vairāk

Intas nodarbības ir ļoti gaišas un dzīvesgudras. Tās liek domāt par dzīvi un savu vietu tajā.Par likumsakarībām,kuras ne vienmēr uzreiz izprotam.Nodarbību vakaros gūstu spēku un pozitīvo enerģiju ilgam laika posmam.Labestīgā un sirsnīgā atmosfēra palīdz izprast arī sarežģītākos jautājumus un iegūt atbildes uz tiem.

Karmas kursi ļāva paraudzīties uz cilvēkiem, lietām un notikumiem manā dzīvē no cita skatu punkta. Kursu laikā sāk izkristalizēties lietas pie kurām vajadzētu piestrādāt, lai uzlabotu un pilnveidotu gan sevi, gan savu tagadējo dzīvi. Kā jau katrā lietā arī šeit, lai iegūtu rezultātu ir jāpieliek darbs, bet rezultāts ir tā vērts, atklājās patiešām interesantas lietas par kurām ikdienas steigā nemaz neesi iedomājies. Atmosfēra kursos ir ļoti jauka un pasniedzēja Inta- burvīga. Iesaku šos kursus katram, kuru interesē dzīves likumsakarības cauri laikiem, sevis pilnveidošana un izaugsme.

Satikšanās ar Skolotāju Intu man notika pilnīgi nejauši, bet, pieņemot, ka dzīvē nekas nenotiek pilnīgi nejauši, tātad tā bija likumsakarīga. Satiekot Intu, es atradu to Skolotāju, kurš bija mans skolotājs. Tas bija jauns pakāpiens manā nelielajā attīstības ceļā. Jā, es biju “apguvusi”, cik nu var apgūt-ajūrvēdas pamatus, nedaudz vēdiskās astroloģijas, jogu, vēl šo to, bet bija sajūta, ka tas ir rāmis, kurā mani tur, bet aiz šī rāmja ir vēl kaut kas... Šo “vēl kaut ko” man atvēra Inta. Zināšanas un informācija, kuru sniedz Inta, ir tik neparasta, grūti apjaušama un reizē aizraujoša, tā atver to ietvaru, kurš iepriekš bija “rāmis”. Tas dod pilnīgi citu skatījumu uz lietām, cilvēkiem un pats svarīgākais uz sevi. Kā saka Inta: ”Tu to jau zināji, tikai to neatceries.” Tu lobi sevi kā sīpolu, mizu pēc mizas. Iepazīsties ar Karmas mācību kā visa sākumu, jo tas ir pamats visam, kas notiek Tavā dzīvē. Tad Enerģijas balansēšana, kārtu pa kārtai un tā uz priekšu. Intas dotās informācijas darbam ar sevi ir tik daudz, ka reizēm grūti aptvert, un tā ir tik daudzšķautņaina. Pats labākais ir tas, ka pēc kāda laika ir sajūta, ka Tu mainies, vēl pēc laika Tu jau zini, ka mainies, tātad viss notiek...

Liels paldies Tev, Inta, par to gaišumu, kuru radīji sev apkārt, katrā nodarbībā! :) To varēja sajust arī caur Zoom. Paldies par zināšanām! ir tik jauki sajust, ka manas pārliecības par to kā lietas strādā, par kosmosa likumiem nav nepareizas un nejaušas. Tagad tikai atliek darbs ar sevi - ar gūtajiem instrumentiem. Lai radošs un harmonijas pilns Tavs darbs arī turpmāk.

Paldies Radītājam, ka mani saveda kopā ar Skolotāju Intu Zaļkalnu. Viņa ar savām mācībām, kuras ir aktivizētas un piepildītas ar jaunām Enerģijām, mūsdienīgu darbības veidu, palīdz saprast sevi, savus līdzcilvēkus, kā strādāt ar sevi, kā sakārtot sava fiziskā ķermeņa un Dvēseles pagātni, lai tā netraucētu šodienas darbībai, bet gluži pretēji - palīdzētu realizēt sevi, savus mērķus šodien. Mācoties un strādājot ar sevi, esmu kļuvusi harmoniskāka, līdzsvarotāka, enerģētiski spēcīgāka. Es iesaku šīs mācības katram, kurš ir gatavs garīgā un enerģētiskā līmenī strādāt ar sevi.

Līdz uzsāku apmācības pie Intas, biju lasījusi dažādu literatūru par to, kā dzīvot dzīvi jēgpilnāk, laimīgāk un harmoniskāk. Diemžēl, pati saviem spēkiem ar iegūto informāciju nespēju mainīt savas dzīves uzņemto kursu. Lai arī cik apņēmīga biju, uzsākot ieviest pārmaiņas, vienmēr bija sajūta, ka kaut kas spēcīgāks mani nobremzē un liek atgriezties pie vecā. Tagad zinu, ka šis spēks ir manī pašā un es pati varu izvēlēties to izmantot sev par labu vai sliktu. Intas nodarbības man ir palīdzējušas šo labāk apjaust un uzņemties atbildību par savām izvēlēm. Visforšākais ir tas, ka Inta sniedza konkrētas prakses, kā saprast un kā mainīt. Caur pasniedzējas iedrošinājumu, atbalstu un ieteikumiem šis pārmaiņu ceļš ir patīkams un drošs. Liels paldies par to!

Satikšanās ar Intu mainīja manu dzīvi. Inta ir vieda, gaiša un mirdzoša skolotāja, kas iemāca strādāt pašam un pašam veidot savu dzīvi tādu kādu vēlies. Tas kaut kur metaforiski atgādina filmu “Matrix”, kur jāizvēlas sarkanā vai zilā tabletīte, pēc kuras vairs nekas nebūs tā kā agrāk. Esmu bezgalīgi pateicīga Intai par mācībām vairāku gadu garumā, kuras apguvu, praktizēju un turpinu apgūt vēl šobrīd Zemapziņas kursā. Kopš 2018.gada, apgūstot gan Enerģijas balansēšanu un čakru aktivizāciju, gan Karmas mācību, gan Saulgriežu rituālus, gan individuālas konsultācijas un veicot meditācijas katru dienu, manā dzīvē ir notikuši brīnumi, kas patiesībā nav brīnumi.

Vēlos teikt lielu paldies Intai Zaļkalnai par viņas gatavotajiem un vadītajiem kursiem "Dēmoniskās čakras", kas ļauj iepazīt, izprast sevi, skatīties citādāk uz ikdienišķām lietām - viss, kas šķiet sarežģīts un neizprotams patiesībā ir ļoti vienkāršs, ja ir cilvēks, kas to spēj pareizi paskaidrot, un Inta noteikti ir šāds cilvēks. Prieks, ka man tika dota iespēja piedalīties kursos, noteikti rekomendēju, ja ir vēlme iepazīt savu iekšējo, neredzamo, un daudziem joprojām svešo pasauli.

Esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka savā dzīvē satiku Intu Zaļkalnu, pirmo reizi tikāmies 2019.gada pavasarī. Man bija tāda sajūta, ka gribās dzīvē kautko pamainīt. Aizgāju pazīmēt "Mākslinieks vienas dienas laikā" pēc šīs nodarbības manī kautkas sagriezās. Jau dodoties mājup es sajutu sevī brīvības sajūtu, itkā kautko esmu nometusi no sevis. Pazudis smagums, kas mani pavadija daudzus gadus. Tāda sajūta, ka pazuduši rāmji, esmu tikusi ārā no ciešas, tumšas kastes. Uzradās enerģija strādāt, dzīvot, parādijās prieks, sāku saskatīt dzīvi citās krāsās. Radās interese, ko vēl var mācīties pie Intas. Aizgāju uz "Karmas" nodarbību un tā sākās mans ceļojums. Es sāku justies kā pasakā, ar katru nodarbību sāka rasties lielāka interese par šīm mācībām. Sāku just, ka mana dzīve iegriežas jaunās sliedēs. Interese par nodarbībām tikai pieauga, nākamā nodarbība, kuru apmeklēju bija "Merkaba" pēctam "Naudas mācība", tad jutu, ka kautkas vēl pietūkst, aizgāju uz "Tikai sievietēm" pēctam uz "Dēmoniskajām čakrām" un ik pa laikam aizgāju pazīmēt "Mazie vakara gleznojumi" tagad skatos uz saviem darbiem, kuri ir tapuši ar Intas klātbūtni un iedvesmu, man ir liels prieks par padarīto. Esmu laimīga! Ir tik ļoti izmainijusies mana dzīve. Inta ir kā krustmāte ar burvju nūjiņu. Domā ko domā, jo viss piepildās. Liels, liels paldies par šo gaišo dzīves ceļu. Novēlu katram savā dzīvē satikt šo krustmāti Intu ar burvju nūjiņu. Tikai uzmanīgi klausies un dari ko Inta māca. Es zinu, ka ir vēl daudzas interesantas mācības, ko Inta Zaļkalna var iemācīt, šīs nodarbības papildina viena otru, ar lielu interesi gaidu turpinājumu. PALDIES!