INTA ZAĻKALNA

 

 

Ir brīži, kad Liktenis, Visums vai Visa Esošā Radītājs (kam nu katrs tic) ļoti skarbi pārbauda, cik izturīgs un garīgi stiprs ir cilvēks. Tādos brīžos atklājas cilvēka patiesā būtība.

Ir jāizvēlas – vai nu saļimt sāpēs, vai celties un sākt dzīvot Jaunu Dzīvi. Apzināti mainot tai virzienu, meklējot Jaunu Ceļu – Ceļu pie Sevis. Tas nav viegls un tas nekad nebeidzas, bet tas ir pilns ar burvīgiem pārsteigumiem, pārbaudēm, mācībām un atziņām, kas pilnībā pārmaina gan Tevi pašu, gan Tavu Likteni.

Un laimīgi ir tie cilvēki, kuri dzīvojot Savu Jauno Dzīvi, dalās iegūtajā skarbajā pieredzē ar citiem - lai arī viņi pieceltos, saprastu un sāktu Savu Ceļu pie Sevis.

Kas es esmu? 


Sieviete, māmiņa, omīte, māksliniece, ezotēriķe, pasniedzēja, kas ejot savu ceļu ir apguvusi daudzas mācības. Gan ar diplomiem, sertifikātiem, licencēm, gan bez.

Taču pašas spēcīgākās, nozīmīgākās un vērtīgākās ir manas Karmiskās Dzīves Mācības. Tās jāiziet katram cilvēkam, kurš piedzimst uz planētas Zeme. Katram tās ir savādākas. Vienam vieglākas, otram smagākas.

Manas Karmiskās Mācības sākās uzreiz pēc vidusskolas. Soli pa solim manā dzīvē risinājās situācijas, kurām nebija loģiska izskaidrojuma. Taču realitātē viss mainījās.

Dzīvē notiek tāpat kā skolā. Pirmās mācības, pirmās klases ir vieglas, skaistas, interesantas. Kad pamata zināšanas ir apgūtas, sākās jau nopietnākas un grūtākas mācības. Ar katru nākamo klasi viss kļūst arvien sarežģītāks, grūtāk  izprotams, pieļautās kļūdas kļūst arvien sāpīgākas, mācības grūtāk izejamas.

Līdz pienāk augstskolas iestāšanās eksāmeni, mācības, specializācija un izlaiduma Eksāmens. Tieši tajā jomā, kuru ir izvēlējusies katra cilvēka Dvēsele. Tad cilvēka dzīve mainās. Vai nu viņš sabrūk sāpēs, jo nenoliekot Eksāmenu, vai arī viņa dzīve mainās par simt astoņdesmit grādiem. Un sākas Ceļš pie Sevis.

 

Mana dzīve pilnībā un precīzi noritēja pēc šī, Karmiskās Dzīves Skolas, plāna.

  • Es izturēju visus eksāmenus un saņēmu burvīgāko izlaiduma dāvanu!
  • Visums ir dāsns, kad cilvēks iziet savas smagākās Karmiskās Mācības:
  • Es sāku strādāt ar Jaunajām Enerģijām!

Un tagad dienu no dienas es dzīvoju un baudu šo Enerģiju Darbību, Iespējas un Spēku. Un galvenais - es mācu cilvēkiem arī mainīties, lai arī viņi sāk dzīvot pa jaunam.

Ne vienmēr tas ir viegli - dot citiem zināšanas, kas maina visu.
Vairums cilvēku ir iekrituši karmiskajās lamatās - neticībā, bailēs, agresijā un slinkumā. Viņiem vienmēr ir krīze, bailes, problēmas un šī neticība........ Par šiem cilvēkiem mani pārņem skumjas.

Taču es esmu laimīga, jo ir arvien vairāk gudru, burvīgu cilvēku, kas notic man, manām mācībām un senajām praksēm, kas pārveidotas ar Jauno Enerģiju Spēku! Un viņiem viss notiek un izdodas! Tā ir mana vislielākā laime. Es sen vairs neskaitu, cik cilvēku, kas pie manis mācījušies, ir mainījuši savas dzīves. Manos 27 mācību un darbības gados to ir simtiem.

Un tagad es saprotu, tāpēc bija vērts iziet savas skarbākās karmiskās mācības - lai dotu citiem to, ko zinu es. Tikai notici Sev, Visumam un Jaunajām Enerģijām!Sāc Savu Ceļu pie Sevis!

Ja esi atvēris DARMAway® Mājas Lapu – tā nav nejaušība!
Tātad Tu esi Sava Ceļa meklējumos.
Tu esi pelnījis apgūt Jauno Enerģiju spēku, ātrumu un iespējas, lai varētu tās pielietot Savas Dzīves apzinātā veidošanā!

Sertifikāti

ENERĢIJAS CILVĒKA DZĪVĒ

Šis kurss paredz sagatavošanos visām projekta turpmākajām mācībām un praksei! 
Lai varētu strādāt ar Karmu, Enerģijas balansēšanu, zemapziņu un DNS struktūru, ir jāsaprot un jāapgūst instrumentiar ko veic visus šos procesus.

Uzzināt vairāk