JAUNĀS ENERĢIJAS TIEŠI TEV!

 

 

Jaunās Enerģijas tieši TEV!


Jaunās Enerģijas – unikālākais šī laikmeta instruments, Dzīves apzinātai veidošanai. Zināšanas, prakses, Darba meditācijas, izmantojot Alfa un Teta viļņus. Cilvēka ķermenis un dzīve Septiņās Esības Dimensijās. Jauno Enerģiju instrumenti - Tahioni, to pielietošana. Dimanta aizsardzība.

PAR GRĀMATU

Šī grāmata domāta katram cilvēkam, kurš ir sācis iet Savu Ceļu pie Sevis. Tā ir noderīga katram, kurš grib iemācīties dzīvot pa jaunam, izmantojot jaunās, burvīgās, unikālās iespējas – strādāt ar Enerģiju, kas ir radījusi pilnīgi visu gan šeit uz zemes, gan Visumā. Jaunās iespējas, Jaunās Enerģijas maina visu. Ir vērts tās apgūt un pielietot savās mācībās, attīstībā, praksēs un meditācijās.

Enerģijas ir šīs grāmatas galvenā tēma, kas izskaidro to, ka pasaulē viss ir veidots tikai un vienīgi no dažādām enerģijām. Grāmata paskaidros visu, lai Tu sāktu saprast, ka pasaule nemaz nav tāda, kādu esi pieradis to uztvert.

Saprotot pasauli, mainīsies Tava apziņa, domāšana – pamazām sāks realizēties viss ko Tu vēlies mainīt gan sevī, gan savā dzīvē. Tu iemācīsies veidot savu Dzīvi ar Jaunajām Enerģijām. Tu pats sāksi dzīvot pa jaunam.

DRĪZUMĀ