GRĀMATAS

 

 

Grāmata bija, ir un būs neaizstājama, neaizvietojama un nenovērtējama jebkuru  mācību galvenā sastāvdaļa.

Mūsu laikmeta tehnoloģijas ir radījušus daudz un dažādus informatīvos avotus. Taču nekas nevar aizstāt grāmatu, kuru var paņemt rokās, sasmaržot, pārlasīt, paņemt līdzi vai vienkārši meditēt, turot to savās rokās.

Grāmatas ir dažādas. Atpūtai, iedvesmai, priekam, mīlestībai, gudrībai, pieredzei.

Ir arī tādas grāmatas, kuras ar savu enerģētiku ne tikai sniedz unikālas zināšanas un prakses, bet tās arī strādā.

Šo grāmatu enerģētika maigi un mērķtiecīgi iedarbojas uz cilvēku, kurš to lasa - sakārtojot, nomierinot, iedvesmojot un piepildot viņu ar zināšanām un Visuma Beznosacījuma Mīlestības Enerģiju.

Kā rodas šādas grāmatas?

Tas notiek, kad darba autors zina, kā strādā Enerģijas. Viņš zina kā aktivizēt savu darbu tā, lai tas sāktu strādāt brīdī, kad cilvēks to paņem rokās, vai vienkārši uz to skatās. Tā nav ne mistika, ne burvestība. 

 

Tā ir fizika – apzināts, mērķtiecīgs darbs ar Enerģijām. Tagad tas kļuvis vēl aizraujošāks – šo procesu veicot pa jaunam, ar Jauno Enerģiju Spēku, mainās viss. Arī grāmatu enerģētika.

DARMAway® grāmatas domātas katram, kas meklē atbildes uz jautājumiem par sevi, savu dzīvi, par Visumu, Jaunajām Enerģijām.

Grāmatas tiek gatavotas paralēli katra DARMAway® Projekta mācību Līmenim un domātas tiem cilvēkiem, kurus neuzrunā interneta vide, vai kuri vienkārši vēlas savā tuvumā just šo grāmatu atbalstu, zināšanas un mīlestību.

Gribi savā mājā Grāmatu, kas strādā un piepilda to ar Visa Esošā Radītāja Enerģiju?

Gribi sajust Jauno Enerģiju Spēku savās praksēs, turot blakus grāmatu, kas izstaro Beznosacījuma Mīlestības Enerģiju?

Iegādājies Grāmatu un sajūti tās spēku!

Iegādāties grāmatu