Meistarklase-Tikai sievietēm!!!
Ko darīt, lai Tavs vīrietis Tevi dievina, mīl, lolo, aizsargā un iekāro VIENMĒR! Meistarklases norises laiks - šī gada 22.un 23.augusts, sākums plkst.10:00.
...INTAS ZAĻKALNAS
AUTORPROGRAMMA

MĀCĪBAS, KAS MAINA DZĪVI

PAR DARMAway® PROJEKTU

NETRADICIONĀLĀS METODES SEVIS ATTĪSTĪBAI,
SAVAS DZĪVES, ATTIECĪBU UZLABOŠANAI, BIZNESA,
DARBA VAI KARJERAS APZINĀTAI VEIDOŠANAI
.

Projekta mērķis ir rast iespēju katram cilvēkam apgūt pašpilnveides mācības un
praksi, kas palīdz izdziedināt, sakārtot un aktivizēt cilvēka dzīvi,
prātu,dvēseli un ķermeni, izmantojot Jauno Enerģiju Spēku un Iespējas.

Mācību pamatā ir darbs ar karmu, zemapziņu, enerģētiku,
DNS struktūru un radošuma aktivizēšanu.

TIKAI SIEVIETĒM!

Ko darīt, lai Tavs vīrietis, Tevi dievina, mīl, lolo, aizsargā un iekāro VIENMĒR.

Ja esi atvērta jaunu attiecību veidošanai, bet kaut kādu iemeslu dēļ tas neizdodas, vai vēlies atjaunot un atkal iedegt mīlestības dzirksteli esošajās – nāc un apgūsti praksē tēmas, kas jāzina katrai sievietei!

Meistarklase noritēs šī gada 22. un 23. augustā, plkst.10:00!


PIETEIKTIES

 Ir laiks sākt!

JAUNĀS ENERĢIJAS TIEŠI TEV!

Tikai apzināts, mērķtiecīgs darbs ar Jaunajām enerģijām –  ir vienīgais veids kā līdz pamatiem mainīt Sevi, savu Dzīvi un savu Likteni kopumā.

Šīs ir zināšanas, kas jāapgūst katram, kas grib strādāt ar Jaunajām Enerģijām un ar visām Projekta piedāvātajām tēmām.

Meistarklase noritēs divas dienas, šī gada 15. un 16. augustā, plkst.10:00-18:00 

PIETEIKTIES

Atsauksmes

Vēlos pateikt lielu, lielu un bezgala mīļu paldies no visas sirsniņas Intai Zaļkalnai par burvīgajām iespējām, ko sniedz manā dzīvē šīs zināšanas un beznosacījumu mīlestības enerģija. Šī nav nekāda ezotērika, nekādas pasaciņas, tā ir zinātniski pierādīta enerģija, kas reāli darbojas dzīvē un cilvēkiem sniedz iespēju izmainīt savu dzīvi fiziskajā ralitātē. Tajā laikā, kad iepazinos ar Intu, man nebija nekādas pieredzes darbā ar šīm Jaunajām enerģijām. Biju patīkami pārsteigta, kad ierodoties uz pirmo nodarbību-Karmas mācību, satiku tik patīkamu cilvēku. Inta burtiski mirdzēja no gaišuma savā enerģētikā un savu gaišumu un labestību kopā ar zināšanām nodeva tieši mums. Lasīt vairāk

Intu Zaļkalnu iepazinu 2017.gadā, kad sāku mācīties pie viņas. Inta ir ļoti pozitīva, saulaina, dzīves gudra un ļoti laba pasniedzēja. Šis cilvēks man iemācīja, kā darbojas Visuma likumi, kā arī, ka ir jādomā, ko domā, ko runā un ko dari, jo katrai darbībai ir savs iznākums vai pozitīvs, vai negatīvs ir atkarīgs no paša cilvēka. Pie Intas esmu apguvusi gandrīz visus mācību kursus. Inta iemācīja, kā meditēt un kā strādāt ar sevi, lai uzlabotu savu pašsajūtu un dzīvi. Man patīk, ka Inta mācību tēmas izskaidro ļoti vienkāršā un saprotamā valodā un ar piemēriem, jo tā cilvēks vairāk var saprast un aizdomāties par to ko dara pareizi, vai ko nedara pareizi, un kāpēc cilvēka dzīvē notiek tā kā notiek. Saku Radītājam milzīgu paldies par to, ka man atsūtīja tik ļoti gudru dzīves skolotāju kā Inta. Viņa man deva šo lielisko iespēju paskatīties uz dzīvi no cita skatu punkta un mainīt to.

 

Video mācības!

Video Mācības ir unikāls mūsdienu laikmeta radīts instruments, ko cilvēki var izmantot visā pasaulē. Gan tepat Latvijā, gan ārpus tās.

Es strādāju, mācu grupās, individuāli, Meistarklasēs, internetā. Ne visi cilvēki var atbraukt uz Rīgu, kur es dzīvoju, lai mācītos. Ne vienmēr man ir laiks strādāt ar cilvēku internetā. Tāpēc radās doma par Video Mācībām.

Video Mācībās katrs cilvēks, kurš vēlas, var apgūt visas DARMAway® Projekta piedāvātās programmas un prakses pats savā mājā, savā tempā un sev izdevīgā laikā.

UZZINĀT VAIRĀK

Izvēlieties sev piemērotāko kursu