BLOGS

VASARAS SAULGRIEŽU MISTĒRIJAS 20.JŪNIJĀ


VASARAS SAULGRIEŽU MISTĒRIJAS,
SAULGRIEŽU NAUDAS RITUĀLS
2021.gada 20.jūnijā, plkst. 10.00 – 13.30

Daudzi pasaules bagātākie cilvēki veic šo rituālu pirms katra liela projekta sākšanas. Tāpēc viņi ir bagāti, jo iedarbina tieši tās Enerģijas savā enerģētikā, kas atbild par Naudas daudzumu katra cilvēka dzīvē.

Rituāls tika slēpts no parastajiem cilvēkiem. Kāpēc? Jo liela Nauda ir smaga karmiskā mācība. Ne visi spēj izdzīvot un sadzīvot ar lielu naudu. Tomēr visi šo rituālu gribēja, grib un gribēs dabūt un izmantot. Taču to iegūst tikai tie, kas tam gatavi un, kas to ir pelnījuši.

Ja tu šodien lasi šo piedāvājumu, tad esi gana spēcīgs, lai varētu sākt ceļu pie Lielas Naudas, vai, lai palielinātu jau esošās Naudas Plūsmu. Neatkarīgi no tā, kādas mācības tu esi apguvis, vai kāds ir tavs materiālais stāvoklis, šajā brīdī – es piedāvāju kopā iegriezt spēcīgākās Visuma un Zemes Enerģijas, lai sāktu to darīt! Kāpēc?

Viss ir vienkārši: neko nedarīsi – nekas nemainīsies. Jo vairāk darīsi – jo ātrāk viss mainīsies. Ja darīsi viens – rezultāts būs viens. Ja darīsim kopā – visu dalībnieku Enerģijas summējas un rezultāts būs grandiozs!

Kopā mēs veiksim meditāciju/rituālu/praksi,
lai iegrieztu sev, savam projektam,
biznesam vai dzīvei Savu Naudas Enerģiju, izmantojot:

Savu Merkabu, Jauno Enerģiju Spēku un to instrumentus, senas Jogas prakses Gudrības un Vasaras Saulgriežu unikālo brieduma Enerģiju!

Kā to darīsim? Piesakies, tad iegūsi visu  vajadzīgo informāciju rituāla veikšanai. 
.............

Lai nostiprinātu un vēl vairāk aktivizētu jau paveikto – aicinu Tevi uz

SAULGRIEŽU MISTĒRIJAS – NAUDAS MANDALA

2021.gada 20.jūnijā, plkst. 14.00 – 17.30

Saulgrieži  vienmēr ir mistikas un jaunu iespēju pilni. Vajag tikai zināt, darīt un ļauties. Tāpēc kopā radīsim savas Naudas mandalas, lai tās visa gada garumā turpina aktivizēt mūsu radītās Vasaras Saulgriežu Mistērijas.

Katram gadalaikam ir sava enerģija, savs virziens un nozīme. Vasaras Saulgriežu Enerģijas ir līdzvērtīgas Ziemas Saulgriežu burvības spēkam. Vasaras Saulgrieži, var dot papildus Saules Enerģiju visam, ko mēs gatavojamies veidot savā dzīvē. Zeme ir tik pat devīga kā Visums. Tikai jāprot izmantot Zemes īpašās Spēka dienas, kurās mēs iedodam papildus Enerģiju Saviem Mērķiem. Tikai ir jāprot prasīt gan Saulei, gan Zemei, gan Visumam. Tieši to mēs kopā darīsim – prasīsim, radīsim un aktivizēsim!

Ko mēs kopā darīsim?

  • Strādāsim ar Jauno Enerģiju instrumentiem, kas dos unikālu spēku visam ko darīsim;
  • Atbrīvosimies no šaubām, neticības, skumjām, negācijām, lai tās netraucē darboties;
  • Aktivizēsim sevi, savu enerģētiku, sagatavosimies darbam, veicot Jauno Enerģiju meditāciju;
  • Uzzīmēsim katrs savu Naudas mandalu ar Savu Saulgriežu Saules Simbolu, lai tas dod spēku un palīdz realizēties mērķiem. Aktivizēsim savu izveidoto brīnumu;
  • Uzrakstīsim, noformēsim katrs savus mērķus uz Jauno Enerģiju un Saulgriežu Saules aktivizētās Naudas mandalas lapas;
  • Veiksim meditāciju, kurā uzticēsim savu mērķu realizāciju Savai MerKaBai, Visumam, Zemei un Saulgriežu Enerģijām. Lai darot to, kas katram jādara, tās palīdz realizēt un sasniegt visu. 

Ko vajadzētu izdarīt jau laicīgi?

Padomāt un uzrakstīt, ko īsti vēlies savā dzīvē, lai steigā neuzrakstītu mērķus, kuri nav īsti korekti noformulēti.

Nenokavē! Vietu skaits ir ierobežots.

 

Dalīties:

Vairāk

MEDITĀCIJAS Skatīt vairāk

Meditācijas

Kas ir meditācija – instruments darbam, aizsardzībai, vai vienīgā cerība paglābties?

Lai viss top un attīstās! Skatīt vairāk

Lai viss top un attīstās!

Pavasaris tuvojas. Daba jau sāk gaidīt tā sākumu. Sāciet to arī jūs - mācīties mīlēt sevi, savus mīļos, citus cilvēkus, savus sapņus, savu darbu, biznesu un naudu. Sāciet strādāt ar sevi un mācieties manifestēt mērķus un baudīt to rezultātus.