BLOGS

Maini savu dzīvi ar Jaunajām Enerģijām! Skatīt vairāk

Maini savu dzīvi ar Jaunajām Enerģijām!

Es tev atklāšu noslēpumu par Jaunajām Enerģijām, kas var mainīt visu tavu dzīvi, ja vien tu to vēlēsies.

Ar ko vajadzētu sākt izmaiņas savā biznesā, naudā, attiecībās? Skatīt vairāk

Ar ko vajadzētu sākt izmaiņas savā biznesā, naudā, attiecībās?

Kad es strādāju, mācu cilvēkus, es dodu visas savas zināšanas, taču jāstrādā ir katram pašam. Tāpēc ir svarīgi saprast ar ko tad vajadzētu sākt?

Vai jūs zināt, kas patiesībā veido visu jūsu dzīvi? Skatīt vairāk

Vai jūs zināt, kas patiesībā veido visu jūsu dzīvi?

Vai jūs zināt, kas patiesībā veido visu jūsu dzīvi? Pilnīgi visas jūsu dzīves jomas – naudu, darbu, biznesu un karjeru, attiecības, veselību…jūs pašus. Un vai zināt kāda loma šajā visā ir Jaunajām Enerģijām?

Ko dod ticība, zināšanas un sapratne? Skatīt vairāk

Ko dod ticība, zināšanas un sapratne?

Tu jūties pazudis, nelaimīgs, vientuļš un nevarīgs? Dzīve iegājusi strupceļā? Attiecības brūk un jūk? Bizness tuvu bankrotam? Tā gadās. Zinu.

Mācības Tev un Tava dzīvei! Skatīt vairāk

Mācības Tev un Tavai dzīvei!

Es tev uzdošu jautājumu: vai tu gribi dzīvot laimē, priekā, mīlestībā, bagātībā un pārpilnībā un gribi to darīt pa jaunam – ar Jauno Enerģiju spēku, kas dod pilnīgi citu rezultātu nekā strādājot pa vecam? Ja to tiešām vēlies, tad šīs mācības ir domātas tieši tev!

...ar ko sākas VISS – VISS veidots no kā... Skatīt vairāk

...ar ko sākas VISS – VISS veidots no kā...

Ar ko sākas VISS...? No kā VISS sastāv? Kas ir VISS...? Dīvaini jautājumi rodas tad, kad cilvēks sāk mācīties dzīvi apzināti veidot, ne tikai dzīvot pēc tā sauktā – zebras principa.

Patiesība, kas jāzina katram. Īpaši tev! Skatīt vairāk

Patiesība, kas jāzina katram. Īpaši tev!

Pastāv sena un vienkārša patiesība: Ja Dzīve ir izveidojusi situāciju, kas iegājusi strupceļā, neapmierina, sāpina, vai rada vilšanos – apstājies, izdari izvēli, pieņem lēmumu un situācija mainīsies!

Enģeļu cipari Skatīt vairāk

Eņģeļu cipari

Eņģeļi dara visu iespējamo, lai pievērstu sev mūsu uzmanību un komunicētu ar mums. Šādā veidā viņi palīdz savest kārtībā mūsu dzīves.

VIDEO JAUNUMS!!! MEDITĀCIJAS TIEŠI ŠIM LAIKAM Skatīt vairāk

VIDEO JAUNUMS! Meditācijas tieši šim laikam

Ja Tu, šajā interesantajā un sarežģītajā laikā, vēlies stiprināt savu veselību, spēku un garīgo stabilitāti, es iesaku strādāt ar šīm meditācijām regulāri, no rīta, katru dienu, līdz situācija pasaulē un pie mums uzlabosies un mainīsies.