Atsauksmes

Ieva

Vēlos pateikt lielu, lielu un bezgala mīļu paldies no visas sirsniņas Intai Zaļkalnai par burvīgajām iespējām, ko sniedz manā dzīvē šīs zināšanas un beznosacījumu mīlestības enerģija.


Šī nav nekāda ezotērika, nekādas pasaciņas, tā ir zinātniski pierādīta enerģija, kas reāli darbojas dzīvē un cilvēkiem sniedz iespēju  izmainīt savu dzīvi fiziskajā ralitātē. Tajā laikā, kad iepazinos ar Intu, man nebija nekādas pieredzes darbā ar šīm Jaunajām enerģijām. Biju patīkami pārsteigta, kad ierodoties uz pirmo nodarbību-Karmas mācību, satiku tik patīkamu cilvēku. Inta burtiski mirdzēja no gaišuma savā enerģētikā un savu gaišumu un labestību kopā ar zināšanām nodeva tieši mums.

Savas mācības pie Intas iesāku 2019.gada jūlijā  Karmas grupiņā un turpinu joprojām. Šobrīd jau mācos Naudas mācību un Enerģētikas balansēšanu. Uzsākot šīs mācības par Jaunajām enerģijām, es pat nespēju iedomāties, ka tās tik lielā mērā mainīs manu dzīvi. Katra nodarbība dod jaunas zināšanas un jaunus instrumentus savas dzīves uzlabošanai, kuri patiešām reāli darbojas dzīvē. Protams, mums katram arī mājās ar sevi ir jāstrādā, jo kā jau mēs visi zinam, lai kaut kas mainītos, ir jāiegulda sava interese un enerģija. Personīgi es esmu kļuvusi krietni mierīgāka, vairāk saprotu sevi, esmu uzzinājusi ļoti daudz informācijas par sevi, savām iepriekšējām dzīvēm, manu problēmu rašanās iemesliem, kā arī lieki piebilst, ka mans finansiālais stāvoklis ir uzlabojies diezgan iespaidīgi.

Šobrīd tiklīdz man dzīvē parādās kādas neskaidrības vai nesaprašanās ar cilvēkiem, pateicoties Intai, man ir nepieciešamie instrumenti un zināšanas, kā visu atrisināt. Manī ir parādījies daudz vairāk enerģijas, daudz vairāk mīlestības un gaišuma. Vēl viens patīkams bonuss bija sava dvēseles mērķa atrašana, pirms tam pat iedomāties nevarēju, ka tas dzīvē varētu būt tik svarīgi.


 Šobrīd no savas pieredzes varu droši apgalvot, ka tas patiešām strādā. Manā gadījumā atrodot savu dvēseles mērķi, esmu, tēlaini izsakoties, nošāvusi divus zaķus ar vienu šāvienu- esmu atcerējusies par savu dvēselīti un devusi viņai iespēju šō mērķi piepildīt, kā arī šobrīd pati jau pelnu naudu ar šo dvēseles mērķa realizāciju.  Mīļie, es saprotu, ka izklausās neticami, bet  tas patiešām strādā. Katrs mācībās ieguldītais eiro daudzkārtīgi atmaksājas un atnāk atpakaļ ar uzviju. Es ļoti iesaku šo fantastisko sievieti, ja vēlaties savā dzīvē kaut ko reāli mainīt, vēlaties uzlabot savu dzīvi un pārvērst savu dzīvi no eksistēšanas par dzīvošanu.
Dalīties:

Vairāk

VIDEO JAUNUMS!!! MEDITĀCIJAS TIEŠI ŠIM LAIKAM Skatīt vairāk

VIDEO JAUNUMS! Meditācijas tieši šim laikam

Ja Tu, šajā interesantajā un sarežģītajā laikā, vēlies stiprināt savu veselību, spēku un garīgo stabilitāti, es iesaku strādāt ar šīm meditācijām regulāri, no rīta, katru dienu, līdz situācija pasaulē un pie mums uzlabosies un mainīsies.

Ko dod ticība, zināšanas un sapratne? Skatīt vairāk

Ko dod ticība, zināšanas un sapratne?

Tu jūties pazudis, nelaimīgs, vientuļš un nevarīgs? Dzīve iegājusi strupceļā? Attiecības brūk un jūk? Bizness tuvu bankrotam? Tā gadās. Zinu.