Naudas mācība

Kas ir nauda, naudas enerģija? Kā tā darbojas? Kā to piesaistīt, kā aktivizēt?


Nauda – zināmā, mistiskā, nopeltā, kārotā, noliegtā, laimīgā...


Paveroties apkārt, mēs visur redzam naudu, naudas enerģiju dažādos tās izpausmes veidos. Kur vien vēršam savu skatienu, visur redzam lietas, priekšmetus, tehniku, mājas, dažādas darbības un attiecības, kuras visas ir saistītas ar naudu. Enerģiju, kas paver iespējas katram cilvēkam kļūt gan kredītu važās iekaltam, nelaimīgam un iztukšotam, gan patiesi brīvam, laimīgam un piepildītam.Attīstoties cilvēcei, interese par naudas enerģiju vienmēr ir bijusi īpaši aktuāla, slepena un kārota, aizliegta, meklēta, slēpta un arī atrasta. Naudas dēļ ir notikuši kari, apvērsumi, masu slepkavības, tika slēgtas aprēķina laulības, apvienotas valstis, veiktas sazvērestības un nodevības.


Nauda vienmēr bija, ir un būs gan kārota, gan noliegta, gan, celta debesīs, gan nolādēta. Tā ir gan goda lieta, gan kauna objekts, gan visu nelaimju cēlonis, gan laimīgas dzīves atslēga. Cik cilvēku, tik attiecību un karmisko mācību, kas jāierauga, jāsaprot un jāatstrādā, saistībā ar šo enerģiju.


Nauda tās fiziskajā izpildījumā, mūsu makā, ir tikai sekas. Pirmsākums ir Naudas enerģija, kas ir viena no Dievišķajām Visuma enerģijām. ENERĢIJA. Tātad arī šī enerģija, darbojas gluži tāpat kā visas citas – tur kur tai liek darboties un, tad, kad tai liek darboties. Un jo cilvēks profesionālāk pratīs pielietot dažādas enerģijas pilnīgi visās dzīves jomās, jo labāka un bagātāka būs arī viņa dzīve.


Enerģija, prāna, apziņas stāvoklis – tie ir cēlonis. Nauda tās fiziskajā izpausmē – tās ir sekas.Tie, kas dzenas pēc sekām – pēc naudas, to parasti nedabū, vai dabū nelielā daudzumā un ātri to arī pazaudē vai iztērē.Lielais vairums cilvēku negrib saprast, ka, lai viņiem būtu pietiekami daudz naudas, vispirms jāpastrādā ar neredzamo dzīves daļu – ar enerģijām. Un jāsāk būtu ar domām.


Kā domāsi, tā dzīvosi, jo tas, ko Tu domā, ir Tavas lūgšanas Dievam. Tās vienmēr piepildās. Tāpēc vienmēr jādomā, ko domā.


Ja domāsi labas domas, Tava dzīve būs laimīga, gaiša un bagāta.


Ja domāsi bēdīgas domas, tad bēdīga būs arī Tava dzīve.


Ja Tu domā, ka Tev trūkst naudas, tad tās Tev arī nebūs, jo Tu par to vien domā.


Tieši to tu lūdz Dievam.


Ja esi situācijā, kad naudas regulāri trūkst, tad tev būtu jāsāk pārdomāt sava attieksme par dzīvi un arī par naudu:


• Kādas domas pārsvarā tu domā? Pozitīvas vai negatīvas?


• Ko tu domā un runā par naudu?


• Vai tu naudu mīli, vai esi tai tikai pieķēries?


• Vai tu kaunies atzīt, ka nauda tev ir svarīga, vai vari par to runāt brīvi un nepiespiesti?


• Vai tev naudu vajag kādam mērķim, hobijam vai priekam, vai arī tikai lai nauda būtu?


• Tu naudu novērtē un cieni, vai uzskati, ka bez tās var mierīgi iztikt?


• Vai esi skaudīgs, skops vai izšķērdīgs u.t.t.


Naudas tēma ir tikpat sena kā Pasaule. Un ir simtiem veidu, metožu un iespēju, kā sadraudzēties ar šo enerģiju un panākt, lai tā plūst tieši pie Tevis. Galvenais ir katram atrast savu īsto variantu.


Lai atrastu šo savu variantu, cilvēkam ir jāizprot un jāpielieto dzīvē mācība par naudas enerģiju.Tad, kad cilvēks to darīs, tad arī viņa makā parādīsies nauda kā fizisks elements un tieši tādā daudzumā, kādsir nepieciešams.


Katram cilvēkam ir arī brīva izvēle, kādā veidā, ar kādām mācībām, metodēm viņš vēlas uzlabot savas attiecības ar Naudas Egregoru. Jāatrod tieši tāds veids, kas pieņemams katra individuālajām sajūtām un, galvenais, kuru pieņem šī cilvēka dvēsele. Tikai tad būs rezultāts.


Tiem, kas īsti neizprot Visuma, karmas un zemapziņas Likumus,var rasties jautājums – kāpēc vienam patīk, palīdz un darbojas Ķīniešu naudiņas, citam Jogas enerģijas, vēl citam strādā budisma talismani? Bet citam vispār nestrādā nekas, līdz brīdim, kad viņš sāks nopietni strādāt ar karmu un zemapziņas programmām, kas gādā, lai cilvēkam būtu problēmas ar naudu. Katram savs ceļš.


Atbilde ir pavisam vienkārša: cilvēka zemapziņa automātiski atzīst un pieņem tieši to veidu, tehniku, kurā viņš, iepriekšējās reinkarnācijās bija visveiksmīgākais saistībā ar naudu un dažādām naudas enerģijām. Tas arī nosaka cilvēka izvēli šai dzīvē –pozitīvās, veiksmīgās zemapziņas programmas no iepriekšējām reinkarnācijām.


Vēl vajadzētu saprast - nevar sakārtot naudas jautājumu, neskarot pārējās dzīves jomas. Sākot apgūt Naudas mācību, cilvēks pamazām kārto arī sevi, savu enerģētiku, attiecības, veselību, dzīvi. Viss ir viens. Neko nevar atdalīt.


Mēs visi esam dzirdējuši par mistisko Alķīmijas formulu.Un tikai retie zināja un saprata, ka darbs ar sevi, darbs ar enerģijām, spēja apzināti vadīt enerģijas, izmantot tās dzīves kvalitātes mainīšanā un uzlabošanā, ir patiesā Alķīmija, kuras noslēpumus cilvēki jau gadu tūkstošiem centās atklāt, atšifrēt un pielietot savās dzīvēs.


Naudas mācība ir viena no Alķīmijas pamatiem.


Tā sastāv no astoņām mācībām.


Katrai no šīm mācībām cilvēka ķermenī ir atbilstošs punkts, kuram jābūt brīvam, veselam un aktivizētam. Diemžēl lielajam vairumam cilvēku tie ir bloķēti, traumēti un neaktīvi. Tad arī sākas dažādas problēmas ar naudu.


Ir arī desmit zemapziņas programmas, kuras tiek veidotas šajā dzīvē un kuras pārnāk arī no iepriekšējām reinkarnācijām un skurpulozi darbojas, lai cilvēks būtu nabadzīgs un nelaimīgs.


Ar šīm programmām arī būtu jāstrādā.


Tātad, ir astoņas mācības, kuras katram būtu jāapgūst un astoņi punkti cilvēka ķermenī, kas atbilst katrai mācībai un kuri katram cilvēkam būtu jāattīra un jāaktivizē.