Tavu panākumu atslēga - karma

Ar karmu nav jācīnās, no karmas nav jābaidās. Ar karmu ir jāstrādā, no karmas ir jāmācās, jo tā ir cilvēka garīguma (Dvēseles) mācību process, kurā viņš iemācās novērtēt savas rīcības sekas.


Apgūt šo mācību, izmainīt sevi un savu dzīvi - tāds ir katra cilvēka uzdevums un iespējas, dzīvojot uz zemes.


Tajā brīdī, kad cilvēks sapratīs, ka katra problēma, kas parādās viņa dzīvē, ir jauna iespēja attīstīties, saprast to, kas traucē panākumiem, biznesam, naudai vai attiecībām – kardināli mainīsies situācijas visās šajās jomās.


Ir tikai divi varianti:


Dzīvi vienkārši dzīvot, kāda katram tā ir. Dzīvi dzīvot, apzināti veidot un mainīt pēc savām vēlmēm, izmantojot Karmas mācību.


Karmas mācība, kļūs par Tavu panākumu atslēgu, ja to apgūsi un sāksi pielietot savas dzīves veidošanā.


Kādā veidā?


Saprotot un apzināti, karmiski atstrādājot esošās problēmas, (nevis atliekot tās malā, vai dažādos veidos likvidējot), cilvēks pamazām maina savu domāšanu, attieksmi pret pasauli un notikumiem kopumā. Un līdz ar to mainās viņa pasaules uzskats.


Cilvēks noņem savas rozā brilles un ierauga dzīves skaistumu visā tās burvībā, kur viss ir līdzsvarā, lai cilvēkam būtu iespēja augt un attīstīties. Lai tas notiktu, ir nepieciešama gan diena, gan nakts, gan bēdas, gan prieki, gan sāpes, gan laime.


Tāda ir dzīves burvība – atrisinot to kas jāatrisina, virzīties tikai uz priekšu un baudīt iegūtos rezultātus.


Viss ir vienkārši – mācies, saproti, apgūsti, dari un pielieto apgūto savas dzīves veidošanā!


Inta Zaļkalna