Jauno enerģiju instrumenti Tahioni, strādājot ar karmu

Izmēģini praksē Jauno enerģiju Jaunos instrumentus Tahionus, mācoties strādāt ar karmu!


Ar karmu es strādāju jau 24 gadus. Pēdējajos savas prakses gados es jutu, ka tam ko es mācu cilvēkiem – strādāt ar Jaunajām enerģijām, kaut kur pasaulē ir radīts kaut kas, kas var palīdzēt cilvēkiem veikt šos procesus vēl ātrāk, spēcīgāk un precīzāk. Un es nekļūdījos!


Es satiku cilvēkus, kas saņemot vēstījumu (čenelingu), no 1993.gada strādā ar enerģijām, kas spēj izmainīt molekulāro struktūru dažāda veida materiāliem: stiklam, zīdam, kokam, zeltam.


Tās ir enerģijas, kuras strādā Visa Esošā Radītāja un cilvēka Gara līmenī, aktivizējot pozitīvo enerģiju mūsu laukā un veicot pastiprinošus procesus meditācijās, darbā ar karmu, zemapziņu, enerģijas balansēšana un DNS struktūru. Procesi norit vēl ātrāk, vēl precīzāk, vēl spēcīgāk.


Cilvēkiem paveras iespējas, izmantot ar šo enerģiju aktivizētos burvīgos instrumentus veicot dažādas prakses, kā arī pastiprināti veikt izmaiņas savā dzīvē, strādājot ar Radītāja enerģiju. Viņi var arī ikdienā nēsāt līdzi, priecēt acis un sajust kā tiek pozitīvi sakārtots un aktivizēts viņu enerģētiskais lauks.


Kas ir šīs enerģijas, kā tās radās?


Tās ir Jauno enerģiju radīts instruments.


Enerģija, kas sastāv no elementārdaļiņām bez masas, kuras pārvietojas ar lielāku ātrumu nekā gaismas ātrums. Tā spēj tik ātri pārvietoties Visumā, ka pārvērš šo enerģiju visur esošā, visu aptverošā enerģijā, kas ir līdzvērtīga domas ātrumam.


Tas ļauj cilvēkiem vieglāk un precīzāk strādāt ar Visa Esošā Radītāja enerģijām, sevis attīstībā un savas dzīves apzinātā veidošanā.


Tiem, kas strādā ar sevi, šo enerģiju aktivizētie priekšmeti kļūst par spēcīgu papildus instrumentu meditācijās, jebkurās praksēs, tehnikās un metodēs.


Vispirms izmantojot un pārbaudot šīs enerģijas uz sevi, savās praksēs, es secināju, ka rezultāts ir unikāls. Tās pastiprina visus procesus gan darbā ar karmu, gan ar zemapziņu, enerģijas balansēšana un DNS struktūru.


Šī enerģija ir neatkarīga un tās izmantošanas veids ir unikāls. Aktivizētie priekšmeti labvēlīgi ietekmē cilvēkus, dzīvniekus un augus. Tie palīdz mums būt aktīviem savas realitātes radītājiem.


Šī enerģija strādā Gara un Visuma līmenī, aktivizējot pozitīvo enerģiju mūsu laukā.


Jebkuru Jūsu izvēlēto, ar šo enerģiju aktivizēto, instrumentu, priekšmetu var brīvi izmantot arī kāds cits. Šī enerģija nav piesaistīta nevienam konkrētam cilvēkam. Tiem nav nepieciešama speciāla attīrīšana. Pat tādā gadījumā, ja priekšmeti saplīst, tie saglabā savas īpašības, tikai ar nedaudz samazinātu intensitāti.


Šī enerģija darbojas, reaģējot uz cilvēka brīvo gribu un to respektējot, tā nevar nodarīt nekādu ļaunumu. Šīs enerģijas iedarbība var būt tikai pozitīva vai neitrāla.


Izmantojot šo enerģiju, darbu ar karmu var veikt precīzāk, ātrāk, efektīvāk.


Ir laiks sākt!