Sievišķības ceļš. Citāda vingrošana

Nodarbība - Spēkam, skaistumam un veselībai. Sevis atjaunošanai. Priekam, labam garastāvoklim un mīlestībai.


Gribi mainīties, bet vienai garlaicīgi vai nezini kā?


Tiekamies!


Rīta nodarbībās 9.30 – 12.30    26.04., 10.05., 24.05., 07.06., 21.06., 05.07.


Lūgums iepriekš pieteikties - vietu skaits ierobežots.


  


Citāda vingrošana:  • Tas nozīmē, kas visus vingrojumus veicam pa jaunam, ar Jauno Enerģiju aktivizēšanu, kas liek darboties ne tikai fiziskajam ķermenim, bet arī cilvēka neredzamajai daļai, kas sastāda ~ 94% no 100%.

  • Katrā vingrojumā papildus strādājam ar sievišķo orgānu apzinātu trenēšanu, kas rada iespēju kļūt arvien sievišķīgākām, skaistākām un seksuālākām gan dzīvē, gan attiecībās.

  • Fiziskos vingrojumus papildinām ar dažādām elpošanas, masāžas un akupunktūras tehnikām, atbilstoši ķermeņa sajūtām vai vajadzībām.

  • Kopā, aktivizējam, masējam, stiprinām un atveseļojam savus laimes, jaunības, sievišķības, seksuālos, redzes un dzirdes punktus, izmantojot Jauno Enerģiju spēku, akupunktūru un pašhipnozi.


Ja esi sieviete, kas vēlas mainīties, bet vienai trūkst zināšanu, motivācijas, neatlaidības un gribasspēka – tiekamies un darām to kopā!


Lai ķermenis attīstās un dzīve mainās!


Apzināti darbojamies sava skaistuma, sievišķības, veselības un vingruma stiprināšanas virzienā. Kopā priecājamies, mīlam, vingrojam, guļam, domājam, stiepjamies, vērpjamies, vibrējam, elpojam – gan pēc jogas, gan pēc tibetiešu, gan pēc ķīniešu, latviešu, citu tautību un arī pēc sava ķermeņa metodēm.


Ieklausāmies katra savā fiziskajā būtībā!


 


Kas jāņem vērā, dodoties uz nodarbībām?  • Noskaņojies tikai uz sevi, savu būtību un vēlmi izbaudīt un palutināt savu ķermeni gan fiziski, gan garīgi.

  • Līdzi ņem, velc brīvu un ērtu apģērbu, kas pašai patīk un iedvesmo – tas rada papildus prieku un nodarbību pozitīvo rezultātu.

  • Paņem līdzi savu paklājiņu un sedziņu (pledu). Nodarbību beigās ir relaksācija uz muguras un ir patīkami, ja var apsegties.

  • Aizmirsti par savām kļūdām vai nevarēšanu - prasmes un iemaņas rodas ar laiku, taču ilgtermiņā rezultātus gūst visas, kas darbojas neatlaidīgi un patstāvīgi arī ikdienā.


Tiekamies!


Rīta nodarbībās  9.30 – 12.30 26.04., 10.05., 24.05., 07.06., 21.06., 05.07.


Miera ielā 15, k-3, 2. stāvā MĀ TELPA, ieeja no pagalma, māja ar sarkanu “m” zīmi.


Nodarbību vadīs DARMAway autorprogrammas autore Inta Zaļkalna


 


Dalības maksa rīta nodarbībai EUR 30,00


 


Par dalību pieteikties rakstot e-pastu: baiba@darmaway.lv  Baibai Pitkēvičai vai telefoniski 26810764